Щорічно, в Україні , в березні-квітні, проходить Всеукраїнський тиждень дитячого читання. Традицію започатковано в далекому 1944 р. В той непростий час, обпалені крилом війни, приділялась велика увага дитячій книзі, яка несла святе слово дітям — майбутнім творцям, винахідникам, вченим. У незалежній Україні тиждень дитячої та юнацької книги було засновано 22 лютого 1993 року, а з 2009 року він отримав назву Всеукраїнський.

Основне завдання Тижня – залучити дітей та учнівську молодь до читання, домогтися, щоби друковане слово – книга, газета, журнал – стали їх постійною потребою. Книга має стати їх другом, порадником, учителем.

Бібліотеки для дітей сьогодні — це не тільки своєрідні інформаційні центри, а й центри розвитку інтелектуальних та творчих здібностей дітей і підлітків, центри спілкування та дозвілля .

/Files/images/виставка.jpg

/Files/images/тиждень книги.jpg