/Files/images/shklna_bbloteka/тиждень читання.png

Вітаємо! 4 грудня 2023 року стартувала щорічна Всеукраїнська акція «Національний тиждень читання», яку організовує Український інститут книги. До цієї важливої ініціативи наша спільнота долучилася з особливим ентузіазмом!

У фокусі – постать Миколи Хвильового, 130 років від дня народження якого відзначається 13 грудня 2023 року. Активну участь взяли учні та батьки 9-А класу разом із Лаптєвою С. Г., вони познайомилися з життям та творчістю Миколи Хвильового. Учні розповіли про його неординарну та унікальну особистість, трагічну долю. Особливу увагу звернули на памфлет «Україна чи Малоросія». Під час обговорення аргументували важливість цього твору у воєнні часи, бо наскрізним залишається питання національної гідності, волі та інтелектуальної свободи.

Пишинська В. В. та учні 8-А класу провели засідання книжкового клубу "BOOK CLUB". Темою обговорення стала сучасна українська література для підлітків. Учні розповідали про книги, які вони прочитали та цікаві факти з життя письменників. Аналіз показав, що діти віддають перевагу захопливим пригодам та чарівному світу фентезі ‍.

Під керівництвом Кутирьової Л. С. відбулася чарівна подорож для читачів 1-2 класів. Учні завітали на гостини до української казки «Котик і півник» у записі Лесі Українки. Ця неймовірна пригода розкрила перед дітьми незабутній світ української культури та традицій ✨. Учні слухали й активно ділилися враженнями та поглядами.

Дякуємо всім учасникам за надзвичайну активність та зацікавленість! #тижденьчитання2023 #бутисвоїми.

/Files/images/shklna_bbloteka/а.jpg /Files/images/shklna_bbloteka/б.jpg /Files/images/shklna_bbloteka/ва.jpg

/Files/images/shklna_bbloteka/г.jpg /Files/images/shklna_bbloteka/д.jpg /Files/images/shklna_bbloteka/е.jpg

/Files/images/shklna_bbloteka/ж.jpg /Files/images/shklna_bbloteka/з.jpg /Files/images/shklna_bbloteka/рпа.jpg

Учениця 8-А класу, Палько Анна записала відгук на свою улюблену книгу. Пропонуємо ознайомитись з її роботою.

Відгук про книгу

Також, вчителями ХГ №117 було проведено