Дитячо-юнацька громадська організація "Глобус"

/Files/images/ГРУШЕВСКАЯ.jpg

Наше кредо: Почни з себе!

Дитячо-юнацька громадська організація «Глобус» була організована у 1997 році на принципах добровільності, гуманізму, демократизму, гласності, колективності, організаційної самостійності. Ця організація має велике значення у вихованні толерантного ставлення один до одного, лідерських якостей, відповідальності за свої вчинки та вчинки членів організації, формуванні навичок роботи в команді.

Досвід 32 років доказує, що саме учнівське самоврядування – це не лише самостійне вирішення різноманітних питань, а й самостійне виконання, проведення, планування різноманітних заходів, відповідальність за які несуть самі учні.

Самоврядування – це не підготовка до життя, це – саме життя!

Мета організації:

Створення умов для самовизначення, самореалізації, самовдосконалення кожного учня, формування навичок та вмінь працювати в команді, розвиток лідерських якостей шляхом залучення до системи громадських і творчих стосунків, національних традицій народу та громадянського виховання.

Основні завдання організації:

· об’єднання учнів різного віку спільною діяльністю, їх самовираження, саморозвиток, самовдосконалення, самореалізація шляхом співпраці, співдружності, співавторства – шляхом роботи в команді;

· організація роботи у напрямках: патріотичному, соціально-волонтерському, естетичному, екологічному, спортивно-оздоровчому, мультимедійному, правовому;

· розвиток толерантності, лідерських якостей, уміння брати відповідальність на себе, вести команду за собою, згуртовувати колектив.

Ми прагнемо бути

Г – гідними