Фестиваль "День культури народів"

6 грудня, до ДНЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ в школі пройшов десятий традиційний фестиваль "День культури народів", який представив у різних проявах культуру 11 країн світу. На заході були присутні гості:

депутат Харківської міської ради Кітанін В.О.

завідуюча методичним центром Управління освіти адміністрації Шевченківського району Свистун С.В.

координатор міжнародних програм "Школа миру" та "Юний миротворець", миротворець місії ООН в Сьєра Леоні, учасник бойових дій в республіці Ірак, голова правління громадського об'єднання миротворців ООН, учасників міжнародних операцій, інвалідів війни Самойлов С.А.

представник 53ї окремої механізованої бригади, учасник бойових дій Левицький В.В.

методист Управління освіти адміністрації Шевченківського району Іванська Л.І.

Гості ближче познайомились з культурними особливостями країн. Виставки предметів побуту, національних костюмів, культурних надбань, дегустація та найкращі зразки хореографічної творчості вже стали невід'ємною частиною фестивалю, і з кожним роком стають все масштабнішими. Палітра культур щороку доповнюється новими учасниками.

Мета фестивалю - встановлення дружніх відносин між націями, сприяння обізнаності дітей про особливості культури народів світу.